Kanserin Savaşçısı Kudret Narı

Kurdret Narı

Kudret narı, insan sağlığı için inanılmaz faydaları olan bir meyve olarak karşımıza çıkıyor. İçeriğinde bulunan zengin C vitamini sayesinde çeşitli hastalıkların önlenmesinde ve var olan hastalıkların giderilmesinde etkili olan tropik meyvelerden biri kudret narı, evde saksılarda bile yetiştirilebiliyor. Meyvesini yaz aylarında veren bitki, yoğun olarak ilaç sanayisinde kullanılıyor.

Mineral ve vitamin bakımından yoğun olan, olgunlaşmadan tüketilemeyen kudret narı özellikle kanser hastaları ve kemoterapi gören kişiler tarafından tüketiliyor ve de tüketilmesi tavsiye ediliyor. Zeytinyağı kullanılarak da yağı yapılabilen bu meyve çeşitli kanser hastalıklarının giderilmesinde rol oynuyor.

Kudret Narının Faydaları

İçeriğinde kalsiyum, demir, fosfor ve vitamin bulunan kudret narı başta tümör oluşumu olmak üzere çeşitli rahatsızlıkların giderilmesinde etki ediyor. Yapılan araştırmalar neticesinde kudret narı kullanımı, vücudun çeşitli yerlerinde tümör oluşturmaya meyilli olan kitlelerin giderilmesini sağlıyor. Özellikle de meme kanserinin giderilmesine büyük etki ettiği düşünülen bu meyvenin düzenli bir kür olarak uygulanması gerekiyor.

Kudret narı, kanser hastalıklarının yanı sıra sindirim sistemi bozukluklarına ve bağırsak hastalıklarına da iyi geliyor. Balla karıştırılıp kullanılabilen ya da zeytinyağı ile karıştırılıp bekletilen ve sonrasında yağ olarak tüketilebilen bu meyve, kabızlık sorunlarına da çözüm sağlıyor. Ayrıca gastrit, reflü ve ülser gibi hastalıkların giderilmesini sağlayan kudret narı düzenli kullanımda yaşam kalitesini yükseltiyor ve insanların daha sağlıklı bir hayat sürmesine etki ediyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*